Πληροφορίες για την ολοήμερη λειτουργία του Νοσοκομείου Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ

Απογευματινά ΙατρείαΣτη Γραμματεία της Ολοήμερης Λειτουργίας γίνεται ο προγραμματισμός επισκέψεων (ραντεβού) και η θεώρηση των πιστοποιητικών που εκδίδονται από αυτά.

Ο προγραμματισμός των ραντεβού γίνεται είτε απευθείας, είτε τηλεφωνικώς στα τηλέφωνα:

  • 2310 993.321 (08:00 έως 14:30)

Οι ασθενείς επιλέγουν τον ιατρό που θέλουν και την καθορισθείσα ημέρα και ώρα πραγματοποιείται η επίσκεψη (ραντεβού). Οι ώρες που προγραμματίζονται τα ραντεβού αυτά είναι στο διάστημα 3μμ - 8μμ, αναλόγως συνεννόησης με το γιατρό.


Κατάσταση ιατρών από ιατρεία ολοήμερης λειτουργίας



Α'  ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ
(Για το 2014)
    15:00    
ΓΙΑΒΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Επιμελητής Α')
ΓΕΝΙΚΗ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΑ-ΔΙΑΒΗΤΗΣ
ΤΡ-ΤΕ-ΠΕ 15:00
  17:00 17:00    
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2310 994613 &
2310 993651
ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΑΣ
ΔΕ.ΤΕ 15:00
15:00   15:00    
ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
(Επιμελητής Α')
2310 993155
ΕΙΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ
ΤΡ.ΤΕ 17:30
  17:30 17:30    
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΤΕ. ΠΕ 15:00
    15:00 15:00  
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
(Αν. Καθήγητης)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΔΕ. ΤΕ 15:00
15:00   15:00    
ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ
ΤΕ. ΠΕ 15:00
    15:00 15:00  
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ
ΤΡ. ΠΕ 16:00
  16:00   16:00  
ΚΩΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ-ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ
ΔΕ-ΠΕ 15:00
15:00     15:00  
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
2310 993400
ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ
ΠΕ 15:00
      15:00  
ΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
(Επιμελητής Α')
ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ   16:00 18:00    

Α'  ΠΡΟΠΑΙΔ. ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΑΝΑΙΜΙΩΝ-ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ
ΤΕ.ΠΕ 15:30  
    15:30 15:30  
ΓΚΙΡΤΟΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
Επιμελητής Α'
ΙΑΤΡΕΙΟ ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ   16:00      
ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
2310 993472
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΡ-ΠΕ 15:00
  15:00   15:00  
ΚΑΛΕΒΡΟΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Δ/ντης)
ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΟΤΡ. 19:00   19:00      
ΚΑΙΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΑΝΑΙΜΙΩΝ - ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ - ΠΑΘΗΣΗΣ ΛΕΜΦΑΔΕΝΩΝ
ΔΕ-ΤΕ 15:00
15:00   15:00    
ΤΖΙΟΜΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΡ-ΠΕ 18:00
  18:00   18:00  
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Διευθυντής ΕΣΥ)
ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ-ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ  
ΔΕ ΤΡ ΠΕ 15:00
15:00 15:00   15:00  
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Αναπλ. Καθηγητής
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΡΤΗΡΙΑΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ - ΚΑΡΔΙΟΜΕΤΑΒΟΛΙΚΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ     16:00-18:00 16:00-18:00  

Β'  ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Αναπλ. Καθηγητής)
ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΡ.15:00
  15:00 15:00    
ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
(Αναπλ. Καθηγητής)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΕ-ΠΑ 15:00 - (ΑΝΑ 15')
    15:00    
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ
ΔΕ-ΠΕ 15:00
15:00     15:00  
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
(Επιμελήτρια Β')
ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ
ΠΕ 15:00 - 18:00
      15:00  
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Διευθύντρια)
ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ & ΕΦΗΒΩΝ 15:00        
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Διευθύντρια)
ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ       15:00  
ΤΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
(Διευθύντρια)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΑ 15:00   15:00    
ΜΟΥΔΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ Παιδογαστρεντερολογικό
(Επιμελητής Α')
ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00        

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
(Δ/ντρια)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΕ17:00
    17:00    
ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΡ 16:00
  16:00      
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
(Δ/ντής)
2310 993737
ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ-ΑΠΙΝΙΔΩΤΩΝ-ΑΡΡΥΘΜΙΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑ  
ΔΕ 15:00.               
15:00        
ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
(Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ  
ΔΕ-ΤΕ 15:00
15:00   15:00    
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
(Καθηγητής - Δ/ντής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ 16:00
16:00   16:00    
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ
15:00   15:00    
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
(Δ/ντής)
2310 993572
ΕΛΕΓΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑΣ ΝΟΣΟΥ-ΒΑΛΒΙΔΕΣ 
ΤΡ 16:00
  16:00      
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
(Δ/ντής)
ΥΠΕΡΗΧΟΙ
ΤΡ16:00
  16:00      
ΧΑΤΖΗΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
(Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΕ-ΠΕ 16:00
    15:00 15:00  
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ
ΔΕ-ΤΡ 16:00
15:00 15:00      

Α'  ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
(Καθηγητής - Δ/ντης)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΡ 15:00
  15:00      
ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
(Καθηγήτρια)
2310 993377
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΡ-ΤΕ 17:00
  17:00 17:00    
ΤΕΓΟΣ ΘΩΜΑΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΚΕΦΑΛΑΛΓΙΑΣ
ΔΕ-ΤΕ 17:00
17:00   17:00    
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
(Επίκουρη Καθηγήτρια)
ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ ΚΑΤΑ ΠΛΑΚΑΣ
ΤΡ 15:00
  15:00      
ΦΩΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ
ΤΕ 15:00-17:00
    15:00    
ΚΙΜΙΣΚΙΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Αναπλ. Καθήγητης)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ 15:00
15:00   15:00    

Β'  ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Καθηγητής)
ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗΣ
ΔΕ ΤΡ 15:00
15:00 15:00      
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΑΝΟΙΑ-ΕΚΦΥΛΙΣΤΙΚΟΙ ΝΟΣΟΙ
ΤΡ. ΤΕ 17:00
  17:00 17:00    
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔ.
(Επ.Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ - ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΓΕΦΑΛΟΥ
ΤΕ-ΠΕ 15:00
    15:00 15:00  
ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Λέκτορας)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00     15:00  
ΑΦΡΑΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
(Επιμελητής Α')
ΕΠΙΛΗΨΙΑΣ       15:00  

Γ'  ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Καθηγητής / Δ/ντης)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
ΤΡ-ΤΕ 16:00
  16:00   16:00  
ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
(Δ/ντρια)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ
ΤΡ-ΤΕ 16:00
  16:00 16:00    
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ  
ΤΡ-ΠΕ 15:00
  14:30   14:30  
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ    O O O O  
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Καθηγητής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 
ΤΡ-ΤΕ 16:00
  16:00 16:00    
ΖΗΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Καθηγητής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΩΝ 
ΤΡ-ΠΕ 17:00
  16:00   16:00  
ΚΑΠΡΙΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
ΔΕ-ΤΕ 16:00
16:00   16:00    
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
ΤΡ-ΤΕ 19:00
  19:00 19:00    
ΚΩΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
(Επιμελητής Β')
ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ
ΤΡ-ΤΕ 19:00
  15:00   15:00  

ΠΡΟΠΑΙΔ. ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
(Δ/ντής)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ
ΤΡ-ΠΕ 15:00
  15:00   15:00  
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
(Δ/ντρια)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
ΤΡ-ΠΕ 18:00
  18:00   18:00  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Καθηγητής)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ 15:00
15:00   15:00    
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
(Τακτικός Καθηγητής)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ 15:00
15:00   15:00    
ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ   15:00-17:00      
ΒΟΥΛΑΛΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
(Επικουρος Καθηγητής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ
ΔΕ-ΤΡ 17:00
17:00 - 19:00 17:00 - 19:00      
ΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
(Επιμελητής Α')
ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ
ΤΡ-ΠΕ 15:00
  15:00-17:00   15:00-17:00  
ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
(Επικουρικός ιατρός)
ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
         

Γ'  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ
(Καθηγητής)
ΓΕΝΙΚΗ  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ
ΤΡ 15:00
  15:00      

ΑΓΓΕΙΟ-ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Καθηγητής - Δ/ντής)
2310 993872
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ
ΔΕ-ΤΕ 16:00
16:00   16:00    
ΤΟΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ
ΤΡ-ΠΕ 16:00
  16:00   16:00  
ΦΟΡΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
ΔΕ 16:00
16:00        
ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ(Επ.Καθηγητής) ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
ΔΕ 17:00
17:00        
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Επ.Καθηγητής) ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
-
         

ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
(Δ/ντής)
ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
ΔΕ-ΠΕ 16:00
16:00        
ΦΟΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Αναπλ. Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
ΤΕ 15:00
    15:00    

ΟΦΘ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Καθηγητής)
2310 994774
ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ-ΟΦΘΑΛΜ.ΕΠΙΦΑΝ   
ΔΕ 15:00
15:00        
ΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Καθηγητής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΕΡΑΤΟΕΙΔΟΥΣ - ΠΑΙΔΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ
ΔΕ-ΠΕ 15:00
15:00     15:00  
ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
(Δ/ντης)
2310 993437
ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ - ΒΥΘΟΥ - ΚΑΤΑΡΑΚΤΗΣ
ΤΡ-ΠΕ 18:00
  18:00   18:00  
ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
(Καθηγητής)
2310 994913, 920
ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ
ΤΡ 15:00
  15:00 15:00    
ΔΙΑΦΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
(Διευθυντής)
ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ  ΒΥΘΟΥ ΛΕΪΖΕΡ
ΤΡ-ΤΕ 15:00 
  15:00 15:00    
ΜΠΟΜΠΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Λέκτορας)
2310 993663 &
2310 993436, 471
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ
ΔΕ-ΤΕ 15:00
15:00   15:00    
ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντης ΕΣΥ)
2310 993663 &
2310 993436, 471
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ
ΔΕ 16:00 και ΠΕ 17:00
16:00     17:00  
ΠΕΙΡΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Β')
2310 993663 &
2310 993436, 471
ΟΦΘ/ΚΗΣ
ΠΕ 16:00
      16:00  

ΩΡΛ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΚΟΧΛΙΑΚΑ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΑ
ΤΡ-ΠΕ 17:30
  17:30   17:30  
ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
(Αν.Καθηγητής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ 16:00
 16:00    16:00    
ΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ
ΔΕ -ΤΕ 15:00
 15:00    15:00    
ΑΝΝΑ ΖΗΣΗ
(Επιμελήτρια Β')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ  
ΠΕ 15:00
      15:00  
ΨΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επίκουρος Καθήγητης)
2310 993662
ΑΚΟΥΟΛΟΓΙΚΟ
ΔΕ 17:00 
17:00   17:00    
ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Β')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ  
ΤΡ 15:00
  15:00      
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΗΙΛ
(Επιμελητής Β')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ
ΤΕ  17:00
    17:00    
ΚΑΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
(Λέκτορας)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ
ΔΕ - ΤΡ  15:00
15:00 15:00      
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Καθηγητής)
ΚΟΧΛΙΑΚΑ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΓΚΩΝ ΒΑΣΗΣ ΚΡΑΝΙΟΥ
         
ΠΡΙΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
(Επικ. Καθηγητής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ
    15:00    

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΔΕΣΤΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
(Δ/ντης)
93889
ΥΠΕΡΗΧΩΝ O O O O  
ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΑΝΝΑ
(Αν.Καθηγήτρια)
2310 994617
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ O O O O  
ΧΑΡΙΤΑΝΤΗ-ΚΟΥΡΙΔΟΥ ΑΦΡ. (Καθηγήτρια)
2310 994737
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ O O O O  
ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
2310 994826
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ O O O O  
ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
2310 994702
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ O O O O  
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡ. ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑΣ O O O O  
ΦΟΙΝΙΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
(Λέκτορας)
2310 993417
ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ O O O O  

ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
(Επιμελήτρια Β')
2310 993421
ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ-ΠΕ  16:00 (ΑΝΑ 30')
16:00   16:00 16:00  
ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
2310 994678
ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ O O O O  

ΠΥΡΗΝΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΟΥΜΑΣ
(Επικ. Καθηγητής)

ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντης ΕΣΥ)
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ O O O O  

ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΓΟΥΝΑΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ
(Επιμελητής Β')
ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟ O O O O  
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΔΡΟΥΛΑ
(Δ/ντρια)
ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟ O O O O  
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
(Δ/ντρια)
ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟ O O O O  
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
(Δ/ντρια)
ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟ O O O O  

ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ
ΤΡ ΤΕ 16:00 
   16:00   16:00     

ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΙΚΟ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΌΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Καθηγητής, Δ/ντης)
ΠΟΝΟΥ
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
O O O O  


Κοστολόγηση επισκέψεων

Οι ασθενείς πριν από την επίσκεψη καταβάλλουν στο ταμείο της Γραμματείας Απογευματινών Ιατρείων τα παρακάτω ποσά ανάλογα με τον γιατρό που θα επισκεφθούν:

Καθηγητές Πανεπιστημίου

72

Διευθυντές ΕΣΥ - Αν. Καθηγητές

60

Επιμελητές Α' - Επίκουροι Καθηγητές

48 

Επιμελητές Β' - Λέκτορες

36


Οι εργαστηριακές εξετάσεις που πραγματοποιούνται βαρύνουν τους ίδιους (ιδιώτες) ή τα ασφαλιστικά τους ταμεία (ασφαλισμένοι).