Πληροφορίες για την ολοήμερη λειτουργία του Νοσοκομείου Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ

Απογευματινά ΙατρείαΣτη Γραμματεία της Ολοήμερης Λειτουργίας γίνεται ο προγραμματισμός επισκέψεων (ραντεβού) και η θεώρηση των πιστοποιητικών που εκδίδονται από αυτά.

Ο προγραμματισμός των ραντεβού γίνεται είτε απευθείας, είτε τηλεφωνικώς στα τηλέφωνα:

  • 2313 303.321 (08:00 έως 14:30)

Οι ασθενείς επιλέγουν τον ιατρό που θέλουν και την καθορισθείσα ημέρα και ώρα πραγματοποιείται η επίσκεψη (ραντεβού). Οι ώρες που προγραμματίζονται τα ραντεβού αυτά είναι στο διάστημα 3μμ - 8μμ, αναλόγως συνεννόησης με το γιατρό.


Κατάσταση ιατρών από ιατρεία ολοήμερης λειτουργίας



Α'  ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ
(Για το 2014)
    15:00    
ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
2313 303 155
ΕΙΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ   17:30 17:30    
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Αν. Καθήγητης)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑΣ     15:00 15:00  
ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
(Αν. Καθήγητης)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ     15:00 15:00  
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ   16:00   16:00  
ΚΩΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
(Αν. Καθηγήτρια)
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ-ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ 15:00     15:00  
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
2313 303 400
ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ       15:00  
ΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ   16:00 18:00    
ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ   15:00   15:00  
ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΚΑΛΕΒΡΟΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΟΤΡ.   19:00      

Α'  ΠΡΟΠΑΙΔ. ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΑΝΑΙΜΙΩΝ-ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ     15:30 15:30  
ΓΚΙΡΤΟΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
Επιμελητής Α'
ΙΑΤΡΕΙΟ ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ   16:00      
ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
2313 303 472
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ   15:00   15:00  
ΚΑΙΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΑΝΑΙΜΙΩΝ - ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ - ΠΑΘΗΣΗΣ ΛΕΜΦΑΔΕΝΩΝ 15:00   15:00    
ΤΖΙΟΜΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ   18:00   18:00  
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Διευθυντής)
ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ-ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ   15:00 15:00   15:00  
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
(Καθηγητής)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΡΤΗΡΙΑΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ - ΚΑΡΔΙΟΜΕΤΑΒΟΛΙΚΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ     16:00-18:00 16:00-18:00  

Β'  ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΓΑΛΛΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
(Καθηγητρια ΑΠΘ)
ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ   16:00     16:00
ΦΙΔΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
(Καθηγητρια)
ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ       15:00  
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ   15:00 15:00    
ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
(Αν. Καθηγητής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ 15:00     15:00  
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
(Επιμελήτρια Α')
ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ       15:00  
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
(Επιμελήτρια Α')
ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΚΕΦΑΛΑΛΓΙΑΣ   15:00      
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Διευθύντρια)
ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ & ΕΦΗΒΩΝ 15:00        
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Διευθύντρια)
ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ       15:00  
ΤΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΑ 15:00   15:00    
ΜΟΥΔΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ Παιδογαστρεντερολογικό
(Επιμελήτρια Α')
ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00        
ΝΤΟΥΜΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ - ΑΥΞΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 15:00     15:00  
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ - ΠΑΙΔΟΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟΥ       15:00  

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ     17:00    
ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ   16:00      
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
2313 303 737
ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ-ΑΠΙΝΙΔΩΤΩΝ-ΑΡΡΥΘΜΙΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑ      15:00        
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
(Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ 16:00   16:00    
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ
15:00   15:00    
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
2313 303 572
ΕΛΕΓΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑΣ ΝΟΣΟΥ-ΒΑΛΒΙΔΕΣ    16:00      
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΥΠΕΡΗΧΟΙ   16:00      
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ 15:00 15:00      
ΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΠΟΛΥΠΛΟΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑΣ ΝΟΣΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΩΝ ΟΛΙΚΩΝ ΑΠΟΦΡΑΞΕΩΝ   16:00 16:00    

Α'  ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΤΕΓΟΣ ΘΩΜΑΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ 17:00   17:00    
ΦΩΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Λέκτορας)
ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ     15:00   15:00
ΚΙΜΙΣΚΙΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Καθήγητης)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00   15:00    

Β'  ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Καθηγητής)
ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗΣ 15:00 15:00      
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
(Αν. Καθήγητης)
ΑΝΟΙΑ-ΕΚΦΥΛΙΣΤΙΚΟΙ ΝΟΣΟΙ 15:00 15:00      
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔ.
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ - ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΓΕΦΑΛΟΥ     15:00 15:00  
ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00     15:00  
ΑΦΡΑΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
(Επιμελητής Α')
ΕΠΙΛΗΨΙΑΣ       15:00  

Γ'  ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Καθηγητής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ   16:00   16:00  
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ    O O O O  
ΖΗΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Καθηγητής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΩΝ    16:00   16:00  
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Καθηγητής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ   19:00 19:00    
ΚΩΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
(Επιμελητής Β')
ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ   15:00   15:00  
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΦΑΝΗ
(Επιμελητής Β')
ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ 17:30   17:30    
ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επιμελητής Β')
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 15:00   15:00    

ΠΡΟΠΑΙΔ. ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ   15:00   15:00  
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ   18:00   18:00  
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
(Καθηγητής)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00    
ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Καθηγητής)
ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00-17:00 15:00-17:00      
ΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
(Επιμελητής Α')
ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ   15:00-17:00   15:00-17:00  

Γ'  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
(Επικουρικός Καθηγητής)
ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ     15:00    
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ
(Καθηγητής)
ΓΕΝΙΚΗ  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   15:00      

ΑΓΓΕΙΟ-ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Καθηγητής)
2313 303 872
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 16:00   16:00    
ΤΟΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   16:00   16:00  
ΦΟΡΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 16:00   16:00    
ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ(Επίκουρος Καθηγητής) ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 17:00        
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Επίκουρος Καθηγητής) ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
-
  16:00 - 17:00   15:00 - 17:00  
ΤΑΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Επίκουρος Καθηγητής) ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ     16:00 16:00  

ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 16:00        
ΦΟΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Αναπλ. Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00    

ΟΦΘ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Καθηγητής)
2310 994774
ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ-ΟΦΘΑΛΜ.ΕΠΙΦΑΝ    15:00   15:00    
ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
2313 303 437
ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ - ΒΥΘΟΥ - ΚΑΤΑΡΑΚΤΗΣ   18:00   18:00  
ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
(Καθηγητής)
2310 994913, 920
ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ   15:00 15:00    
ΔΙΑΦΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ  ΒΥΘΟΥ ΛΕΪΖΕΡ   15:00 15:00    
ΜΠΟΜΠΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
2313 303 663 &
2313 303 436, 471
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ 15:00   15:00    
ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
2313 303 663 &
2313 303 436, 471
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ 16:00     17:00  
ΠΕΙΡΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Β')
2313 303 663 &
2313 303 436, 471
ΟΦΘ/ΚΗΣ       16:00  

ΩΡΛ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΚΟΧΛΙΑΚΑ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΑ   17:30   17:30  
ΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
(Καθηγητής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ  15:00    15:00    
ΑΝΝΑ ΖΗΣΗ
(Επιμελήτρια Β')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ         15:00  
ΨΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επίκουρος Καθήγητης)
2313 303 662
ΑΚΟΥΟΛΟΓΙΚΟ 17:00   17:00    
ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Β')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ     15:00      
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΗΙΛ
(Επιμελητής A')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ     17:00    
ΚΑΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ 15:00 15:00      
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Καθηγητής)
ΚΟΧΛΙΑΚΑ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΓΚΩΝ ΒΑΣΗΣ ΚΡΑΝΙΟΥ
         
ΠΡΙΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
(Επίκουρος Καθηγήτρια)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ
    15:00 15:00  

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ

ΔΕΣΤΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
2313303889

ΥΠΕΡΗΧΩΝ

         

ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΑΝΝΑ
(Αν.Καθηγήτρια)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

         

ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

         

ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

         

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
(Επιμελήτρια Β΄)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

         

ΨΩΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
(Επιμελήτρια Β΄)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

         

ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΑΝΝΑ
(Αν.Καθηγήτρια)

ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

         

ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)

ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

         

ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)

ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

         

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
(Επιμελητής Β΄)

ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

         

ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)

Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)

         
ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 2313 303 885
ΓΙΑ ΡANTEBOY ΣΤΟΝ ΑΞΟΝΙΚΟ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟ, ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ MEΤΡΗΣΗ ΟΣΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ (DEXA)



ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
(Επιμελήτρια Α')
2313 303 421
ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ-ΠΕ  16:00 (ΑΝΑ 30')
16:00   16:00 16:00  

ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)


2310 994678

ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ O O O O  

ΠΥΡΗΝΙΚΗ

ΔΕΥT
ΤΡΙΤ
ΤΕΤ
ΠΕΜ
ΠΑΡAΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΟΥΜΑΣ
(Αναπλ. Καθηγητής)

ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)

ΙΑΚΩΒΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ O O O O  



Κοστολόγηση επισκέψεων

Οι ασθενείς πριν από την επίσκεψη καταβάλλουν στο ταμείο της Γραμματείας Απογευματινών Ιατρείων τα παρακάτω ποσά ανάλογα με τον γιατρό που θα επισκεφθούν:

Καθηγητές Πανεπιστημίου

72

Διευθυντές ΕΣΥ - Αν. Καθηγητές

60

Επιμελητές Α' - Επίκουροι Καθηγητές

48 

Επιμελητές Β' - Λέκτορες

36


Οι εργαστηριακές εξετάσεις που πραγματοποιούνται βαρύνουν τους ίδιους (ιδιώτες) ή τα ασφαλιστικά τους ταμεία (ασφαλισμένοι).