Πληροφορίες για την ολοήμερη λειτουργία του Νοσοκομείου Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ

line

ΤΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ  (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ)   ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΙΣ  ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ,ΕΚΤΟΣ ΗΜΕΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

Όσοι προσέρχονται σε ιατρεία ΩΡΛ,θα πρέπει να προσέρχονται προσκομίζοντας PCR TEST ή RAPID TEST.Το ίδιο ισχύει και για όσους κλεινουν ηλεκτρονικό  ραντεβού.

ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΛ.ΚΕΝΤΡΟΥ  07.30 – 14.30

ΤΗΛ.ΡΑΝΤΕΒΟΥ 2313303321

 

 

Α' ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ)
ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ
(Για το 2014)
15:00        
ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΕΙΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ   17:00 17:00    
ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
(Δ/ντής  Καθήγητης ΑΠΘ )
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ     15:00 15:00  
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ       16:00  
ΚΩΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
(Αναπληρωτής Καθηγήτρια ΑΠΘ)
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ-ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ 15:00        
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ       15:00  

ΚΟΚΚΟΡΗ ΙΩΑΝΝΑ

(Δ/ντρια ΕΣΥ)

ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟ 15:00 15:00      

Β ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΗ

                                                                                          ΔΕΥΤ ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ

 

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

(Δ/ντής ,Καθηγητής ΑΠΘ)

 

     

 

         ΙΑΤΡΕΙΟ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑΣ

                   15:00                   

 

ΠΡΟΠΑΙΔ. ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ  

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ)
ΑΝΑΙΜΙΩΝ-ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ     15:00 15:00  
ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
( Καθηγητής ΑΠΘ)
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ   15:00   15:00  
ΚΑΙΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
(Αναπληρωτρια Καθηγήτρια ΑΠΘ )
ΑΝΑΙΜΙΩΝ - ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ - ΠΑΘΗΣΗΣ ΛΕΜΦΑΔΕΝΩΝ 15:00   15:00    
ΤΖΙΟΜΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Αναπληρωτής Καθήγητης ΑΠΘ)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ   18:00   18:00  
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ )
ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ - ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ 15:00 15:00   15:00  
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
(Δ/ντής, Καθηγητής ΑΠΘ)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΡΤΗΡΙΑΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ - ΚΑΡΔΙΟΜΕΤΑΒΟΛΙΚΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ
    15:00-18:00 15:00-18:00  
ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (Επιμελήτρια Α  ΕΣΥ ) ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ 15:00   15:00    

 

Β' ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΓΑΛΛΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
(Καθηγητρια ΑΠΘ,Δ/ντρια)
ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ   16:00      
ΦΙΔΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
( Καθηγητρια ΑΠΘ)
ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ       15:00  
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ)
ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ   15:00 15:00    
ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
(Καθηγητής ΑΠΘ)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ 15:00     15:00  
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ & ΕΦΗΒΩΝ 15:00        
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ )
ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ       15:00  
ΤΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΑ 15:00   15:00    
ΜΟΥΔΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ 
(Δ/ντρια ΕΣΥ )
ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ - ΠΑΙΔΟΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟΥ       15:00  
ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΒΑΗ (Δ/ντρια ΕΣΥ) ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ - ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΧΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Καθηγητρια ΑΠΘ) ΠΑΙΔΟΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟ   15:00      

 

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ

 

 

ΔΕΥT

ΤΡΙΤ

ΤΕΤ

ΠΕΜ

ΠΑΡ

ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

(ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΠΘ,    Δ/ντής)

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ-ΑΝΘΕΚΤΙΚΗ ΥΠΕΡΤΑΣΗ

15:00

 

 15:00

 

 

ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ

15:00

 

15:00

 

 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ)

ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ

15:00

 

 

 

 

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ)

ΜΥΟΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΩΝ

15:00

 

15:00

 

 

ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Επικ. καθηγ. ΑΠΘ)

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ

 

15:00

 15.00

 

 

ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ

 

 

17:00

 

 

 

 

Α' ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΤΕΓΟΣ ΘΩΜΑΣ
(Αν. Καθηγητής ΑΠΘ)
ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ 18:00   18:00    
ΚΙΜΙΣΚΙΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Καθήγητης ΑΠΘ,Διευθυντής)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00   15:00    

 

Β' ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ,Διευθυντής)
ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗΣ 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
(Αναπληρωτής Καθήγητης ΑΠΘ)
ΑΝΟΙΑ-ΕΚΦΥΛΙΣΤΙΚΟΙ ΝΟΣΟΙ 15:00 15:00      
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔ.
(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ - ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΓΕΦΑΛΟΥ     15:00 15:00  
ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής ΑΠΘ)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00     15:00  
ΑΦΡΑΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
(Επιμελητής Α  ΕΣΥ)
ΕΠΙΛΗΨΙΑΣ  15:00    15:00    

 

Γ' ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
             
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ,Δ/ντής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ   18:00 18:00    
ΔΕΣΕΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
(Επιμελητής Α ΕΣΥ)
ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ 17:30   17:30    
ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
(Επιμελητής Β ΕΣΥ)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 15:00   15:00    

 

ΠΡΟΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ,Δ/ντής)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ 15:00   15:00    
ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΔΑΝΙΗΛ
(Καθηγητής ΑΠΘ)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ 15:00   15:00    

ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ

(Αναπληρωτής Καθηγητής Α.Π.Θ)

ΧΕΙΡ.ΕΝΔΟΚΡΙΝΩΝ ΑΔΕΝΩΝ     15:00 15:00  

ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

(Δ/ντής Ε.Σ.Υ)

ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ    15:00   15:00  
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
(Επιμελητής Β  ΕΣΥ )
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ     15:00    
ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΙΔΗΣ
(Επιμελητής Β ΕΣΥ )
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ   15:00      

 

AΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ,Δ/ντής)
ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00 15:00      

 Γ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥΤ ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜΠ ΠΑΡ

ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ (Δ/ντής ,Καθηγητής ΑΠΘ)

ΓΕΝΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   15:00 15:00    

ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (Επιμελήτρια  Β ΕΣΥ)

ΕΝΔΟΚΡΙΝΩΝ ΑΔΕΝΩΝ,ΚΗΛΗΣ,ΜΑΣΤΟΥ)  15:00   15:00    

ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Επιμελητής Β ΕΣΥ)

ΓΕΝΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   15:00   15:00  

 

 

ΑΓΓΕΙΟ-ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ,Δ/ντής)
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 15:00   15:00    
ΤΟΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
(Αν. Καθηγητής ΑΠΘ)
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   16:00   16:00  
ΦΟΡΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ)
ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00    
ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ) ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00        
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Επίκουρος Καθηγητής ΑΠΘ)  ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
-
  15:00   15:00  
ΤΑΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Αναπληρωτής  Καθηγητής ΑΠΘ) ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ     15:00 15:00  
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΕΠΙΜ.Α ΕΣΥ) ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   15:00      

 

ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΦΟΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
( Καθηγητής ΑΠΘ,Δ/ντής)
ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00   15:00

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

(Δ/ντής ΕΣΥ)

ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ    15:00      

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

(Δ/ντής ΕΣΥ)

ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ        15:00  

ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ

(Επιμελήτρια Α ΕΣΥ )

ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ     15:00 15:00  

 

ΟΦΘ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Καθηγητής ΑΠΘ) ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ-ΟΦΘΑΛΜ.ΕΠΙΦΑΝ  15:00   15:00    
ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ,Δ/ντής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ   15:00 15:00    
ΔΙΑΦΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ  ΒΥΘΟΥ ΛΕΪΖΕΡ   15:00 15:00    
ΜΠΟΜΠΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ)
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ 15:00   15:00    
ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ 16:00     16:00  
ΠΕΙΡΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Α ΕΣΥ )
ΟΦΘ/ΚΗΣ     15:00 15:00  

ΩΡΛ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
(Καθηγητής ΑΠΘ,Δ/ντής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ 15:00   15:00    
ΨΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθήγητης ΑΠΘ )
ΑΚΟΥΟΛΟΓΙΚΟ 17:00   17:00    
ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Α ΕΣΥ)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ   15:00      
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΗΙΛ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ     17:00    
ΚΑΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ 15:00 15:00      
ΠΡΙΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
(Αναπληρώτρια Καθηγήτρια ΑΠΘ)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ     15:00 15:00  

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ

 

ΔΕΥΤ

ΤΡΙΤ

ΤΕΤ

ΠΕΜ

ΠΑΡ

 

ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής ΑΠΘ)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ - ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

 

 

 

 

 

ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής ΑΠΘ)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ- ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)

 

 

 

 

 

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
(Επιμελήτρια Α  ΕΣΥ)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ -ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

 Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)

 

 

 

 

 

ΨΩΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
(Επιμελήτρια Α ΕΣΥ)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ- ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)

 

 

 

 

 

ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

( ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ)

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ- ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

 Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA), ΥΠΕΡΗΧΟΙ

 

 

 

 

 

ΚΟΥΓΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

(Επιμελητής Β ΕΣΥ )

ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ -ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ

Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (dexa)

         

ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 2313 303 885
ΓΙΑ ΡANTEBOY ΣΤΟΝ ΑΞΟΝΙΚΟ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟ, ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ MEΤΡΗΣΗ ΟΣΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ (DEXA)

ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
(Διευθύντρια ΕΣΥ )
ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ-ΠΕ  16:00 (ΑΝΑ 30')
16:00   16:00 16:00  
ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Αν. Καθηγητής ΑΠΘ,Διευθυντής) ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο
ΚΑΠΙΤΣΕΛΟ ΑΝΤΟΝΙΟ (Δ/ντής ΕΣΥ) ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
(Διευθύντρια ΕΣΥ)
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
(Επιμελήτρια Α ΕΣΥ )
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο

 

ΠΥΡΗΝΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΟΥΜΑΣ
(Αναπλ. Καθηγητής ΑΠΘ)

ΙΑΚΩΒΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Αν. Καθηγητής)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ (Επιμελήτρια Β΄ ΕΣΥ)

ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (Επιμελήτρια Β΄ΕΣΥ)
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ O O O O  

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ

Σας ενημερώνουμε ότι, στα Πανεπιστημιακά Εργαστήρια Μικροβιολογίας και Βιοχημείας του ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑ πραγματοποιούνται και απογευματινές αιμοληψίες (15:00-17:30) για βιοπαθολογικές εξετάσεις στο πλαίσιο της oλοήμερης λειτουργίας του ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑ.

  • Η συμμετοχή των εξεταζομένων με ηλεκτρονικό παραπεμπτικό του ΕΟΠΥΥ είναι μηδενική 0%.
  • Οι αιμοληψίες και οι εξετάσεις πραγματοποιούνται από προσωπικό με πολυετή εμπειρία και επιστημονική κατάρτιση σε ένα υπερσύγχρονο περιβάλλον με αυτοματοποιημένους αναλυτές τελευταίας τεχνολογίας.
  • Για τη διενέργεια ορισμένων εξετάσεων απαιτείται τουλάχιστον 6ωρη νηστεία.
  • Yπάρχει η δυνατότητα αποστολής των αποτελεσμάτων με e-mail στον ασθενή ή και στον θεράποντα ιατρό.

 

Τηλ. για ραντεβού και περαιτέρω πληροφορίες από 10.00-14.30:
-2313 303846
-2313 303554

Κοστολόγηση επισκέψεων

Οι ασθενείς πριν από την επίσκεψη καταβάλλουν στο ταμείο της Γραμματείας Απογευματινών Ιατρείων τα παρακάτω ποσά ανάλογα με τον γιατρό που θα επισκεφθούν:

Καθηγητές Πανεπιστημίου 72€ 72
Διευθυντές ΕΣΥ - Αν. Καθηγητές 60€ 60
Επιμελητές Α' - Επίκουροι Καθηγητές 48€ 48 
Επιμελητές Β' – Λέκτορες 36€ 36

Οι εργαστηριακές εξετάσεις που πραγματοποιούνται βαρύνουν τους ίδιους (ιδιώτες) ή τα ασφαλιστικά τους ταμεία (ασφαλισμένοι).