Πληροφορίες για την ολοήμερη λειτουργία του Νοσοκομείου Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ

line

ΤΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ(ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ) ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΙΣ  ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ,ΕΚΤΟΣ ΗΜΕΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

Όσοι προσέρχονται σε ιατρεία ΩΡΛ,θα πρέπει να προσέρχονται προσκομίζοντας PCR TEST ή RAPID TEST.Το ίδιο ισχύει και για όσους κλεινουν ηλεκτρονικό  ραντεβού.

ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΛ.ΚΕΝΤΡΟΥ  07.30 – 14.30

ΤΗΛ.ΡΑΝΤΕΒΟΥ 2313303321

Α' ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ
(Για το 2014)
15:00        
ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΕΙΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ   17:00 17:00    
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθήγητης)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑΣ     15:00    
ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
(Αναπληρωτής Καθήγητης)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ     15:00 15:00  
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ       16:00  
ΚΩΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
(Αναπληρωτής Καθηγήτρια)
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ-ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ 15:00        
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ       15:00  
ΚΑΛΕΒΡΟΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΟΤΡ.   15:00      

 

ΠΡΟΠΑΙΔ. ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής ΑΠΘ)
ΑΝΑΙΜΙΩΝ-ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ     15:00 15:00  
ΓΚΙΡΤΟΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
(Διευθυντής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ   16:00      
ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ   15:00   15:00  
ΚΑΙΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΑΝΑΙΜΙΩΝ - ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ - ΠΑΘΗΣΗΣ ΛΕΜΦΑΔΕΝΩΝ 15:00   15:00    
ΤΖΙΟΜΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Αναπληρωτής Καθήγητης)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ   18:00   18:00  
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Διευθυντής)
ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ - ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ 15:00 15:00   15:00  
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
(Καθηγητής)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΡΤΗΡΙΑΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ - ΚΑΡΔΙΟΜΕΤΑΒΟΛΙΚΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ
    15:00-18:00 15:00-18:00  
ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (Επιμελήτρια Α') ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ 15:00   15:00    

 

Β' ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΓΑΛΛΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
(Καθηγητρια ΑΠΘ)
ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ   16:00      
ΦΙΔΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
( Καθηγητρια)
ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ       15:00  
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Καθηγητής)
ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ   15:00 15:00    
ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
(Καθηγητής)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
(Αν. Καθηγητής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ 15:00     15:00  
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Διευθύντρια)
ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ & ΕΦΗΒΩΝ 15:00        
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Διευθύντρια)
ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ       15:00  
ΤΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΑ 15:00   15:00    
ΜΟΥΔΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ Παιδογαστρεντερολογικό
(Διευθύντρια)
ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΝΤΟΥΜΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ - ΑΥΞΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 15:00     15:00  
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ - ΠΑΙΔΟΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟΥ       15:00  
ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΒΑΗ (Δ/ντρια ΕΣΥ) ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ - ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΧΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Καθηγητρια ΑΠΘ) ΠΑΙΔΟΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟ   15:00      

 

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ     17:00    
ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ   16:00      
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ-ΑΠΙΝΙΔΩΤΩΝ-ΑΡΡΥΘΜΙΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑ  15:00        

ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

(Διευθυντής)

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ-ΑΝΘΕΚΤΙΚΗ ΥΠΕΡΤΑΣΗ 15:00    15:00    
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ 15:00   15:00    
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ   16:00      
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ 15:00        
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Καθηγητής)
ΜΥΟΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΩΝ 15:00   15:00    

 

Α' ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΤΕΓΟΣ ΘΩΜΑΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ 18:00   18:00    
ΚΙΜΙΣΚΙΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Καθήγητης)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00   15:00    

 

Β' ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Καθηγητής)
ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗΣ 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
(Αναπληρωτής Καθήγητης)
ΑΝΟΙΑ-ΕΚΦΥΛΙΣΤΙΚΟΙ ΝΟΣΟΙ 15:00 15:00      
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔ.
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ - ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΓΕΦΑΛΟΥ     15:00 15:00  
ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00     15:00  
ΑΦΡΑΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
(Επιμελητής Α')
ΕΠΙΛΗΨΙΑΣ       15:00  

 

Γ' ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
             
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ  15:00   15:00    
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Καθηγητής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ   18:00 18:00    
ΚΩΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
(Επιμελητής Β')
ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ   15:00   15:00  
ΔΕΣΕΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
(Επιμελητής Α')
ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ 17:30   17:30    
ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
(Επιμελητής Β')
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 15:00   15:00    

 

ΠΡΟΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ   15:00   15:00  
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
(Καθηγητής)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00    
ΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
(Επιμελητής Α')
ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ   15:00   15:00  

ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

(Αναπληρωτής Καθηγητής)

      15:00 15:00  

 

AΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Καθηγητής)
ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00 15:00      
Γ'  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
(Επιμελητής Β')
ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ     15:00    
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ
(Καθηγητής)
ΓΕΝΙΚΗ  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   15:00  15:00    

 

ΑΓΓΕΙΟ-ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 15:00   15:00    
ΤΟΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   16:00   16:00  
ΦΟΡΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
(Καθηγητής)
ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00    
ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ(Αναπληρωτής Καθηγητής) ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00        
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Επίκουρος Καθηγητής) ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
-
  15:00   15:00  
ΤΑΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Αναπληρωτής  Καθηγητής) ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ     15:00 15:00  

 

ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΦΟΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
( Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00   15:00

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

(Δ/ντής ΕΣΥ)

ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ     15:00    

ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ

(Επιμελήτρια Α)

ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ     15:00 15:00  

 

ΟΦΘ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Καθηγητής) ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ-ΟΦΘΑΛΜ.ΕΠΙΦΑΝ  15:00   15:00    
ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
(Καθηγητής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ   15:00 15:00    
ΔΙΑΦΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ  ΒΥΘΟΥ ΛΕΪΖΕΡ   15:00 15:00    
ΜΠΟΜΠΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ 15:00   15:00    
ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ 16:00     16:00  
ΠΕΙΡΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΟΦΘ/ΚΗΣ     15:00 15:00  

ΩΡΛ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΚΟΧΛΙΑΚΑ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΑ   17:30   17:30  
ΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
(Καθηγητής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ 15:00   15:00    
ΑΝΝΑ ΖΗΣΗ
(Επιμελήτρια Α')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ       15:00  
ΨΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Αναπληρωτής Καθήγητης)
ΑΚΟΥΟΛΟΓΙΚΟ 17:00   17:00    
ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ   15:00      
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΗΙΛ
(Επιμελητής A')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ     17:00    
ΚΑΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
(Αναπληρωτής Καθηγητής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ 15:00 15:00      
ΠΡΙΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
(Αναπληρώτρια Καθηγήτρια)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ     15:00 15:00  

 

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ

  ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ          
ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)          
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
(Επιμελήτρια Β΄)
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)          
ΨΩΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
(Επιμελήτρια Α΄)
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)          
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Επιμελητής Β΄) ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)          
ΧΑΡΤΑΜΠΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Επιμελητής Β΄) ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ          

ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 2313 303 885
ΓΙΑ ΡANTEBOY ΣΤΟΝ ΑΞΟΝΙΚΟ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟ, ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ MEΤΡΗΣΗ ΟΣΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ (DEXA)

ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
(Επιμελήτρια Α')
ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ-ΠΕ  16:00 (ΑΝΑ 30')
16:00   16:00 16:00  
ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Αν. Καθηγητής) ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο
ΚΑΠΙΤΣΕΛΟ ΑΝΤΟΝΙΟ (Δ/ντής ΕΣΥ) ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
(Επιμελήτρια Α')
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
(Επιμελήτρια Α')
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο

 

ΠΥΡΗΝΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΟΥΜΑΣ
(Αναπλ. Καθηγητής)

ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)

ΙΑΚΩΒΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ O O O O  



Κοστολόγηση επισκέψεων
Οι ασθενείς πριν από την επίσκεψη καταβάλλουν στο ταμείο της Γραμματείας Απογευματινών Ιατρείων τα παρακάτω ποσά ανάλογα με τον γιατρό που θα επισκεφθούν:

Καθηγητές Πανεπιστημίου 72€ 72
Διευθυντές ΕΣΥ - Αν. Καθηγητές 60€ 60
Επιμελητές Α' - Επίκουροι Καθηγητές 48€ 48 
Επιμελητές Β' – Λέκτορες 36€ 36

Οι εργαστηριακές εξετάσεις που πραγματοποιούνται βαρύνουν τους ίδιους (ιδιώτες) ή τα ασφαλιστικά τους ταμεία (ασφαλισμένοι).